Hakkımızda

VMS Elektronik

vms elektronik bina

Bir teknoloji yolculuğu

VMS Elektronik A.Ş.'nin temelleri 1989 yılında, firma kurucusu Mustafa Dayanıklı’nın Elektronik Mühendisliği okuduğu dönemde Bursa'da atıldı. Uzun yıllar VEMUS Ltd olarak faaliyetini sürdüren şirket, sonrasında yeni bir vizyonla VMS Elektronik olarak yeniden yapılandı. VMS: Vemus Mega Sistem... Bugün müşterileri ve personeli ile birlikte “ Bir teknoloji yolculuğu ” içinde olan VMS “uzun ömürlü, ekolojik duyarlılığı olan sürdürülebilir ve yenilikçi ürünler üretmek” vizyonu ile tasarlayıp üretme çabasına devam etmektedir.

Elektronik dolap kilidi

miniK10 ürünü ile elektronik dolap kilidi sektöründe dünyanın ilk ve öncü çevre dostu ürününü üreten firmamız, bu ürünle üretildiği günden bu yana 125 tondan fazla pil atığını önleyerek çevre duyarlılığını ispatlamıştır. Ayrıca Bulut Bilişim Teknolojileri’ne de hakim olan VMS müşterilerinin süreçlerine dijital dönüşüm yetenekleri kazandırmaktadır.

minik10 elektronik dolap kilidi
vms elektronik ekip

Üretimde disiplin

Elektronik kilit, sisteme özel elektronik tasarım ve üretimleri ile etkin çok disiplinli teknolojik proje yeteneklerine sahip olan VMS , projelerini ve tasarımlarını şirket içi yetenekli mühendislik ve uzman teknik ekibiyle gerçekleştirmekte, ürünlerini Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında üretmektedir.

Uzun yıllara dayanan stratejik iş birliği

VMS , yerel ve küresel müşterileri ve tedarikçileri ile uzun yıllara dayanan stratejik ortaklığı ilke edinmiş, güçlü işbirliği kültürü ile müşterilerine önemli teknoloji değerler sunmuştur. Müşteri ve son kullanıcının ihtiyaçlarına odaklanan kaliteli ve yenilikçi teknolojik çözümler sunmak firmanın temel prensibidir. İşbirliği yaptığı tasarımcılar, mimarlar, endüstriyel ekipman ve makine üreticileri başta olmak üzere tüm paydaşları ile hızlı, yalın ve çözüm odaklı çalışan VMS bundan sonra da ihtiyaçlarınıza teknolojik çözümler üretmeye devam edecektir.

vms elektronik stratejik işbirliği
Scroll